MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 16338405
nr 1633 8405
Sekretär
Louis XVI, så kallad Secrétaire à abattant. Bredd: 93 cm. Djup: 43 cm. Höjd: 151 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, fanérbortfall, lösa ben, spricka/ sprickor
måndag 29 juli 2024
kl 20:30:47